Uutiset

5.8.2019Kutsu kesäretkelle 31.8.2019Lue lisää »9.3.2019Merkkaa kevään päivämäärät kalenteriinLue lisää »21.1.2019Vuosikokous 5.2. kello 18:00 alkaenLue lisää »28.5.2018EU:n TIETOSUOJA-ASETUKSEN SOVELTAMINEN ALKOI 25.5.2018, TIEDÄ JA TUNNE OIKEUTESI!Lue lisää »

Blogin arkisto

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:596887 kpl

Haukilahden venekerho ry:n hallitus

Kommodori:

Ari Näätsaari, +358 50 360 3498, ari.naatsaari@hotmail.com

Varakommodori:

Niklas Sundblad, +358 50 550 9790, niklassun@gmail.com

Talouspäällikkö:

Tuuli Kassila, +358 40 507 0559, tuuli.kassila@gmail.com

Vartio- ja kiinteistöpäällikkö:

Pekka Orenius, +358 50 305 1772, pekka.orenius@gmail.com

Tiedotuspäällikkö:

Kristiina Hakarauta, +358 40 828 0718, kristiina.hakarauta@gmail.com

Katsastuspäällikkö:

Juha Mursula, +358 41 454 3295, juha.mursula@riveria.fi

Somevastaava:

Jaakko Knuutila, +358 40 771 0900, jaakko.t.knuutila@gmail.com

Satamamestari:

Juha-Erkki Mäntyniemi, +358 40 528 0560, juhaerkki.mantyniemi@gmail.com

Kerhomestari:

Jussi Armanto, +358 40 771 0926, jussi.armanto@gmail.com



 

Salasanalla suojatut hallituksen sivut